Bilim ve pedagoji çevrelerinin de hem fikir olduğu üzere, Eğitim sürecinin en önemli basamağı ‘’Okul Öncesi’’ dönemdir. Bu önemli zaman dilimi, her çocuğun zihinsel, bilişsel, bedensel ve duygusal açıdan gelişiminin altın çağıdır.
Gelişimin Altın Çağı: ‘’Okul Öncesi Eğitim’’
Yetişkin ve yetkin bireyler olma yolunda 0-6 Yaş çocuklarımızın beyin gelişimi, dil ve motor becerileri gelişiminin yanında, sosyalleşme kabiliyetinin de profesyonel bir şekilde desteklenmesi gerekmektedir.
Kindergarten; Avrupa’nın En Köklü Eğitim Kurumları Arasında!
Kindergarten Academy, Avrupa’nın önemli eğitim kurumları arasında yer almaktadır. 22 yıllık tecrübesi yanında ‘’sevgi ve ilgi’’ ile tüm çocuklarımızı kucaklamaktadır. Kendine Özgü Bütünleştirilmiş Eğitim Metodu ile yurt dışında ve yurt içinde var olan okul öncesi eğitim kurumlarında, yeni nesilleri geleceğe hazırlamaktadır. Kindergarten Academy Türkiye, ülkemiz çocuklarını ‘’Atatürk İlke ve İnkılapları’’ ışığında, dünya insanı olarak yetiştirmeye, ayrıca çocuklarımıza güvenilir, huzurlu ve kaliteli bir eğitim ortamı sunmaya devam edecektir.